Wsparcie

Open search

Bład przy dodawaniu karty

First Poster

Witam mam pewien problem mianowicie chcialem dodac karte bankowa do Galaxy Store lecz po wszelkich probach ciagle wyswietla mi sie blad probowalem juz 5 roznych kart zdjecie wysylam ponizej bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje

6DEEAAF4-33B4-4C9E-B396-910D9104E1A7.jpeg

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@Siles1, Na początek wyczyść pamięć i dane aplikacji Galaxy Store oraz upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję sklepu wchodząc w Galaxy Store --> 3 kropki --> Ustawienia --> Galaxy Store -- informacje. Podaj także informację, jakiego telefonu dotyczy ten problem.

Rozwiązywanie najczęstszych problemów z aplikacjami

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
First Poster

telefon to samsung galaxy s8 wersje sklepu posiadam najnowsza pamiec aplikacji rowniez probowalem czyscic ale nic nie pomaga

Superuser I
Superuser I

@Siles1, Czy mógłbyś zainstalować aplikację Phone INFO ★SAM★ i wstawić tutaj zrzut ekranu z zakładki ogólne ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like