Wsparcie

Open search

Aplikacja Samsung Members po aktualizacji usunęła dane użytkownika.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

I wreszcie trafiło na mnie. 😉

Po dzisiejszej (01.02.2018) aktualizacji z zakładki Moje Urządzenia, zniknęła większoś moich zarejestrowanych tam wcześniej urządzeń. Pozostał tylko telefon, no bo apka na nim zarejestrowana oraz S3, bo zegarek sparowany z telefonem. Co ciekawe, nawet wnprzypadku danych o tych produktach zniknęly informacje o zakupie, skany paragonów. Zostało tylko to cobapka sama może odczytać z urządzeń. Cała reszta telewizor, soundbar, level box i 2 ładowarki poszly w ... kosmos. Najgorsze jest to że apka nie jest w stanie zassać tych informacji z konta. Wcześniej nie miała z tym problemu. Można ją było wyczyścic, ale po chwili wszystko grzecznie pobrła.

Jeżeli więc rejestrowaliście jakieś urządzenia przes apkę, upewnijcie się że jeszcze tam są. 😎Screenshot_20180201-154223_Samsung Members.jpg

Napisalem do supportu i czekam na odpowiedż. Oczywiście na rzeczową. 😋

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
Kontak ze strony supportu natychmistowy. Wysłałem logi systemowe, działania w toku. 👍

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator
Teraz czekamy

Odpowiedni dział zweryfikuje logi i dostaniesz odpowiedź.

Swoją drogą sytuacja dziwna, bo urządzenia przypisują się do konta Samsung. Gdziekolwiek byś się na nim zalogował, wszystkie urządzenia powinny być tam wyszczególnione.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser II
Superuser II
No właśnie a teraz nie zassysa danych.

Autorzy z największą liczbą like