Wsparcie

Open search

Aplikacja OPEN FM na Samsung Galaxy Watch

ROZWIĄZANE
Observer

Witam. Zakupiłem kilka dni temu SmartWatch Samsung Galaxy Watch lte z eSIM w Orange  Wybrałem opcję z abonamentem i internetem bez limitu głównie po to aby słuchać muzyki podczas wycieczek rowerowych czy treningów i wypraw w góry oczywiście bez zabierania że sobą smartfona i co ? Nie ma żadnej aplikacji na tizen w smartwatchu żeby słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki . Jest możliwość zainstalowania aplikacji Open FM czy innego radia czy aplikacji do darmowego słuchania muzyki ? Z góry dziękuję za pomoc 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Darson79 w Samsung Apps znalazłem dwie aplikacje radiowe (Classic FM i Mix 106,1 FM). Co darmowego słuchania muzyki, to raczej też nie ma problemu. Wystarczy przenieść pliki ze swoją muzyką na zegarek i po kłopocie.

Co do braku aplikacji, to raczej pretensje trzeba mieć do developerów, że nic nie stworzyli do chwili obecnej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser II
Superuser II

@Darson79 w Samsung Apps znalazłem dwie aplikacje radiowe (Classic FM i Mix 106,1 FM). Co darmowego słuchania muzyki, to raczej też nie ma problemu. Wystarczy przenieść pliki ze swoją muzyką na zegarek i po kłopocie.

Co do braku aplikacji, to raczej pretensje trzeba mieć do developerów, że nic nie stworzyli do chwili obecnej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like