Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aplikacja OPEN FM na Samsung Galaxy Watch

(Temat utworzony: 26-02-2019 10:32 PM)
2471 Wyświetlenia
Darson79
Apprentice
Opcje

Witam. Zakupiłem kilka dni temu SmartWatch Samsung Galaxy Watch lte z eSIM w Orange  Wybrałem opcję z abonamentem i internetem bez limitu głównie po to aby słuchać muzyki podczas wycieczek rowerowych czy treningów i wypraw w góry oczywiście bez zabierania że sobą smartfona i co ? Nie ma żadnej aplikacji na tizen w smartwatchu żeby słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki . Jest możliwość zainstalowania aplikacji Open FM czy innego radia czy aplikacji do darmowego słuchania muzyki ? Z góry dziękuję za pomoc 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Darson79 w Samsung Apps znalazłem dwie aplikacje radiowe (Classic FM i Mix 106,1 FM). Co darmowego słuchania muzyki, to raczej też nie ma problemu. Wystarczy przenieść pliki ze swoją muzyką na zegarek i po kłopocie.

Co do braku aplikacji, to raczej pretensje trzeba mieć do developerów, że nic nie stworzyli do chwili obecnej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
1 Odpowiedz
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Darson79 w Samsung Apps znalazłem dwie aplikacje radiowe (Classic FM i Mix 106,1 FM). Co darmowego słuchania muzyki, to raczej też nie ma problemu. Wystarczy przenieść pliki ze swoją muzyką na zegarek i po kłopocie.

Co do braku aplikacji, to raczej pretensje trzeba mieć do developerów, że nic nie stworzyli do chwili obecnej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like