Wsparcie

Open search

Android Pay nie działa na oficjalnym Oreo

Highlighted
First Poster

Jak w temacie. Po przejściu z bety na oficjalne Oreo, dalej nie działa Android Pay na S8+. Nie mogę dodać nowej karty. Komunikat taki sam jak jak w becie: nieoficjalny system. Czy ktoś ma podobnie? Czyszczenie pamięci, danych aplikacji, reinstalacja nie pomogły.

18 ODPOW. 18
Superuser II
Superuser II
Trzeba pewnie poczekać na certyfikację. Ja w ustawieniach sklepu również mam że urządzenie bez certyfikacji.
Tu prośba do naszych ekspertów o info w tej kwestii, podpytanie u źródła itd itp.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator
a ja chciałem dopytać, w dotknij i zapłać w Płatności mam teraz zamiast Android Pay domyślnie G Pay. Co to jest?
Android Pay jest w Inne. Dlaczego?
Superuser II
Superuser II
Nie używam tego, mam aplikację swojego banku. Myślę, że to coś w rodzaju ujednolicania usług , nazw i logo z nimi związanych. Stąd zamiast Android jest Google.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

ale tak jak piszę, Android Pay jest tylko w zakładce inne

First Poster

Mam tak samo. Ja jednak bym się skupił na tym żeby to w ogóle zaczęło działać, a nazwa mnie mniej interesuje. Fakt że było info o zmianie nazwy na G Pay jakiś czas temu.

Superuser II
Superuser II

Tak jak napisałem wcześniej, musimy poprosić naszych ekspertów: @MichalP @KrzysiekK@DamianK, niech zasięgną języka na temat certyfikacji.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Sprawa została przekazana do centrali.

Jak tylko pojawi się odpowiedź przekażemy Wam info.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Update: Android Pay zaczął działać po fabrycznym resecie, ale sklep Play dalej pokazuje urządzenie bez certyfikatu. Jednak obawiam się że AP niedługo przestanie działać.

Navigator

u mnie wszystko w porządku ze sklapem i AP

Autorzy z największą liczbą like