Wsparcie

Open search

Always on display

First Poster

Hey, zainstalowałam wczoraj android pie i nie działa mi  always on display,, czy ktoś może wie  dlaczego?. 😊 

6 ODPOW. 6
Legend

@baska198210Zobacz na przykładzie Note 9 i jeszcze tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@baska198210 w jaki sposób instalowałeś 9.0, co to za wersja, skąd pobrana? I rozwiń to niedziałanie AoD. Czy nie wyświetla się wcale, czy może wyświetla się dopiero po dotknięciu ekranu?

W niektórych przypadkach trudno tu nam na forum zgadywać lub domyślać się o co konkretnie chodzi.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

W systemie Android Pie działanie funkcji Always On Display uległo pewnym zmianom. Poniżej załączam zrzut ekranu z ogłoszeniem dotyczącym tej funkcji.

AOD.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
New Member

Czesc.Zostalo nieco zmienione dzialanie funkcji"always on display".Moim zdaniem na plus.Uruchomienie wyglada jak poprzednio czyli :settings(ustawienia)->screen(ejran)->always on display(zawsze wyswietlaj)

Wybieramy rodzaj zegara i klikamy"gotowe(done).

Fukkcja dziala na czarnym ekranie, po dwukrotnym tapnieciu w ten ekran.Zegar utrzymuje sie przez 30 sek ,po czym ekran gasnie.To znacznie oszczedza baterie,szczegolnie w nocy.Powodzenia.

Hotshot

@Milski,

Dziękuje, że podzieliłeś się Twoimi spostrzeżeniami. Również uważam, że zmiany w AOD są przemyślane

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED