Wsparcie

Open search

tablet SM-T713 a kamera Gear360

Apprentice

Witam.

Kupiłem kamere Gear 360 posiadam sm-t713 i pytanie dla czego aplikacja ze strony apps pokazuje że nie wspiera ten tablet jak wiem że program w pełni działa po za aktualizacjami oprogramowania kamerki a wszystkie inne funkcje kamery są obsługiwane w 100% ?

jacb2
7 ODPOW. 7
Pathfinder
ale tylko jest taki komunikat, a mozesz korzystac z funkcjonalnosci, czy jak??
Voyager
Czołem @jacb2. Niezmiernie mi przykro, jednak zapewniamy pełną kompatybilność- w przypadku starszej kamery- z telefonami z serii S i Note, a w przypadku nowszej- S, Note oraz telefony A5 i A7 2017.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

A żeby było dokładnie:

Mam kamere Gear 360 i sm-t713 i to wszystko razem DZIAŁA

mam podgląd live z kmery wszystkie ustawienia tzn opcje nagrywania, zdjęć, czas włączenia, etykieta lokalizacji, koryguj kąt, zmiane rozmiaru MP, dodaj logo, itp itd

no i zmiana czy oba obiektywy albo jeden przód czy tył, i zapisywanie zdjęcia już w sferze!

A chodzi mi o to że apka w sklepie pisze tak "Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami." 

i to mnie ciekawi dla czego skoro właśnie że działa.

jacb2
Voyager
Firma Samsung jest w stanie zagwarantować pełne wsparcie i kompatybilność dla wymienionych przeze mnie wyżej urządzeń. Jeżeli z innymi urządzeniami działa prawidłowo to świetnie, jednak nie odpowiadamy za nieprawidłowe działanie w przypadku podłączenia inne niż wyżej wymienione urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

I tu  z kolegą się zgadzam, tylko nie rozumiem dla czego apka nie jest dostępna w sklepie na sprzęt z którym działa poprawnie (np. jak mój tablet) z dopiskiem że peność poprawnego działania apki na 100% jest tylko z modelami wymienionymi w sklepie. Raz że napewno więcej ludzi by kupiło tą kamere, a po drugie nie trzeba by instalować tej aplikacji z innych nie zawsze pewnych stron że o braku możliwości aktualizacji już nie wspomne.

jacb2
Apprentice

Po aktualizacji tablketa do 7.0 przestało działać niestety.

Tak że jak ktoś ma androida 6 i ten tablet to lepiej nie mieć wersji 7.0 ale za to połączenie z kamerką. :(

jacb2
Voyager
@jacb2, niezmiernie mi przykro, jednak nawet na samej kamerze znajdziesz informacje o jej kompatybilności, w związku z czym wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem oraz specyfikacją.

Autorzy z największą liczbą like