Wsparcie

Open search

Zaklejone logo na baterii

ROZWIĄZANE
Just Browsing

Ostatnio zakupiłem baterię do Samsung galaxy Note 3 w sklepie morele.net i po otrzymaniu zauważyłem że bateria ma zaklejone logo oraz nie ma daty produkcji a w mojej wcześniejszej baterii ona była, przez to nie wiem czy ta bateria jest  oryginalna.

IMG_20191003_160715322.pngIMG_20191003_160727215.png

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

Ten sklep "MIXREMEDIA"sprzedaje nowe i oryginalne części do Samsunga jest to autoryzowany serwis dla Samsunga.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@dzbanek9, Całkiem możliwe, że nie jest to oryginalna bateria. Osobiście tylko raz spotkałem się z tak zaklejonym logo na dotyku do Samsung Avila zamówionym z Chin, który na pewno był podróbką. Pod spodem normalnie znajdowało się logo producenta. Pamiętaj także, że sklep morele.net nie jest już oficjalnym partnerem sprzedażowym Samsunga. Tego typu akcesoria najlepiej jest kupować w Brand Store lub oficjalnych serwisach Samsunga.

12 ODPOW. 12
Legend

Może, nie być oryginalna pozostaje ci się pytać Sprzedawcy, Ale numer B800BE się zgadza jako oryginał.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing

Dopytam się ale wg mnie nie zgadza się też to że nie ma daty produkcji baterii, bo w mojej wcześniejszej była i to wzbudza we mnie wątpliwości.

Legend

@dzbanek9 Według zdjęć zamieszczonych na ich stronie powinno być logo. Zobacz, jak wyglądało w zamówieniu. 

Just Browsing

Na zdjęciu można też zobaczyć dodatkowo napis w języku chińskim lub koreańskim, tak mi się wydaje https://www.morele.net/bateria-samsung-n9005-galaxy-note-3-li-ion-3200mah-eb-b800be-5520618/

Legend

To już musisz, sam wyjaśnić ze sklepem tu na forum Ci za wiele nie pomożemy. Tu na pewno byś kupił oryginał i taniej 

https://mixremedia.eu/bateria_b800be_do_telefonu_samsung_galaxy_note_3_sm-n9005,116,5424.html

Just Browsing

Czy ten sklep sprzedaje nowe i oryginalne części?

Legend

Ten sklep "MIXREMEDIA"sprzedaje nowe i oryginalne części do Samsunga jest to autoryzowany serwis dla Samsunga.

Just Browsing

Dzięki za polecenie sklepu, muszę wyjaśnić ze sklepem sprawę związana z tą baterią.

Just Browsing

A i jeszcze mam pytanie dlaczego nie mogę wysłać zgłoszenia do supportu, cały czas jak chcę wysłać pojawia się taki komunikat "Tried to send data without session."

Autorzy z największą liczbą like