Wsparcie

Open search

WhatsApp vs Samsung Galaxy Buds 1:0

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Hej,

Często rozmawiam przez WhatsApp, ale niestety Budsy ewidentnie nie współpracują z tą aplikacją. Macie może jakiś plan na aktualizację/fixa, czy mam pogodzić się ze słuchwkami na kablu?

Pzdr, Damian.

Wątek przeniesiony do odpowiedniego działu "Akcesoria" /RadekK

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Hej, nie słyszałem rozmówcy poprzez budsy, on mnie też nie, gdy były podłączone. Tylko poprzez glosnik i mikrofon telefonu. Nvm: dziś pojawiła mi się aktualizacja, która rozwiązała problem gdybym poczekał dzień z postem, to nie byłoby problemu... Sorry za kłopot!

Pzdr, DSL

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@DamianSL co oznacza, nie wspólpracują? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Tridno jest zgadywać co się dzieje nie widząc sprzętów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Hej, nie słyszałem rozmówcy poprzez budsy, on mnie też nie, gdy były podłączone. Tylko poprzez glosnik i mikrofon telefonu. Nvm: dziś pojawiła mi się aktualizacja, która rozwiązała problem gdybym poczekał dzień z postem, to nie byłoby problemu... Sorry za kłopot!

Pzdr, DSL

Superuser I
Superuser I

@DamianSL, świetnie, że udało się rozwiązać problem. Mam jednak pytanie dotyczące aktualizacji. Rozumiem, że otrzymałeś nowszą wersję aplikacji WhatsApp ponieważ aktualizacja słuchawek była już jakiś czas temu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Hej, i ta aktualizacja słuchawek właśnie kilka razy próbowała się zainstalować, i za każdym razem po pobraniu, w trakcie instalacji pojawiał się błąd. Zresetowałem w końcu telefon i spróbowałem jeszcze raz. Poszło, i mamy rezultat

Superuser I
Superuser I

@DamianSL, dziękuję za informację. Jak widać warto aktualizować urządzenia na bieżąco 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like