Wsparcie

Open search

S6 Edge a Clear View Cover - rysuje wyświetlacz?

First Poster

Witam, 

Czy mieliście sytuację, że etui Clear View Cover rysowało wyświetlacz telefonu i/lub przycisk?

Mój telefon kupiony w sierpniu wygląda tragicznie, od początku jest w tym etui. Na początku było to tylko kilka śladów więc tak mocno nie przeszkadzało i myślałam że może jakieś "brudy" wpadły między ekran a klapkę. Ale z tego powodu jeszcze bardziej dbam o czystość wyświetlacza i etui, i jest coraz gorzej, wyświetlacz jest coraz bardziej porysowany. 

Dlatego pomyślałam, że to wina etui...ale to firmowe etui Samsunga... Gdzieś na zagranicznych forach wyczytałam, że Samsung jest tego świadomy. Czy w związku z tym wymieni mi wyświetlacz?

10 ODPOW. 10
Navigator
zgłoś reklamację powinni to uznać, też słyszałem już o tym problemie wcześniej i nie jest to na pewno pojedynczy przypadek
Voyager

Cześć @ELA

Jeżeli telefon został uszkodzony przez autoryzowane akcesorium jak etui, a urządzenia są jeszcze objęte gwarancją, to w tej sytuacji faktycznie należy przekazać je do serwisu. Tam technik przeprowadzi naprawę. Ta wykonywana jest na podstawie dowodu zakupu obu urządzeń i telefonu i etui.

Spis punktów autoryzowanych serwisów jest na poniższych stronach internetowych:
http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl
Usterkę można również zgłosić na infolinii telefonicznie. Zostanie skierowany kurier który bezpłatnie przewiezie urządzenie do serwisu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

TAK! za granicami Polski szanuje się klienta, któremu wciska się ETUI, które następnie niszczy telefon!

Po 2 miesiącach walki z serwisem autoryzowanym a w ostateczności centralnym właśnie mój telefon S6 EDGE PLUS wraca z serwisu centralnego, gdzie został wysłany z uszkodzoniami spowodowanymi poprzez używanie ETUI CLEAR VIEW COVER. Mega cwani technicy odmówili naprawy gwarancyjnej, twierdząc , że uszkodzenia spowodowane są kurzem!!! PATRZCIE NA ZDJĘCIA. OD DZIŚ ZGIĘCIE ETUI, KTÓRE RYSUJE BOK LCD NAZYWAMY KURZ!Samsung REKLAMACJA 3.JPGWEDŁUG TECHNIKA TO SPOWODOWAŁ KURZ! A NIE ETUI SAMSUNG CLEAR VIEW COVERSamsung bok2.JPGWEDŁUG TECHNIKA TO SPOWODOWAŁ KURZ! A NIE ETUI SAMSUNG CLEAR VIEW COVERsamsung REKLAMACJA 1.JPGWEDŁUG TECHNIKA TO SPOWODOWAŁ KURZ! A NIE ETUI SAMSUNG CLEAR VIEW COVERSamsung REKLAMACJA 2.JPGWEDŁUG TECHNIKA TO SPOWODOWAŁ KURZ! A NIE ETUI SAMSUNG CLEAR VIEW COVER

Highlighted
Navigator

Hej @ZoSiaK,

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją serwisu, możesz zgłosić reklamację, stosując jedną z poniższych możliwości:
- formularz kontaktowy, dostępny na stronie: http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html (Kontakt z Działem Reklamacji)
- listownie na adres: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., Dział Reklamacji, ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
- faksem na numer: 0 22 607 44 48

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z infolinią.

Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
First Poster

Mój telefon właśnie wraca z serwisu centralnego, a reklamację na odmowę serwisową już wysyłałam. Za każdym razem odpowiedź Samsung jest taka sama.

Odnoszę wrażenie, że Samsung gra na czas a zgłaszanie reklamacji na reklamację przez reklamację ma za zadanie jedynie doczekać momentu, aż moja gwaracja na telefon dobiegnie końca. Wtedy SAMSUNG napisze, że jest już po okresie gwarancyjnym i proponuje odpłatną naprawę LCD!

Jestem właśnie po rozmowie z UOKiKiem. A że nie jestem jedyna w Polsce pewnikiem znajdę innych poszkodowanych, którzy dołaczą do zbiorowego pozwu. Pozdrawiam

First Poster

Witam.Borykam się z tym samym problemem.Tylko Ja kupiłem nowego s8 razem z tym zje.. etui clear view.. I mam telefon zaledwie dwa dni I już mam od góry do dołu przy krawędziach porysowany wyswietlacz.Dzwonilem do serwisu I kazali mi wysłać zdjęcia po czym dostałem odpowiedź że są to uszkodzenia mechaniczne I nie podlegają gwarancji.Robia klientów w ciula bo po to kupuje się etui żeby nie niszczył się tel a w tym przypadku kupuje się etui za 60 euro które niszczy tel.za 700e :/

First Poster

Witam.Borykam się z tym samym problemem.Tylko Ja kupiłem nowego s8 razem z tym zje.. etui clear view.. I mam telefon zaledwie dwa dni I już mam od góry do dołu przy krawędziach porysowany wyswietlacz.Dzwonilem do serwisu I kazali mi wysłać zdjęcia po czym dostałem odpowiedź że są to uszkodzenia mechaniczne I nie podlegają gwarancji.Robia klientów w ciula bo po to kupuje się etui żeby nie niszczył się tel a w tym przypadku kupuje się etui za 60 euro które niszczy tel.za 700e :received_1390349767716994.jpeg

received_1390349724383665.jpeg

received_1390346427717328.jpeg

received_1390346204384017.jpeg

received_1390346237717347.jpeg

received_1390346394383998.jpeg

received_1390349714383666.jpeg

received_1390349767716994.jpeg

received_1390346281050676.jpeg

received_1390346297717341.jpeg

First Poster

Mam taki sam problem z S7 edge. Czy udało sie coć wywalczyć z producentem?

Apprentice

Czy udało się coś z tym zrobić? Mam s8 i kupiłem to etui ... w 2 dni zmasakrowało mi ekran. Zastanawiam się teraz co z tym zrobić ?

Autorzy z największą liczbą like