Wsparcie

Open search

Pytanie- Clean view cover s8+

New Member

Kupiłem clear view cover do s8+  

Po zamknięciu klapki AOD wygląda przejrzyście, lecz po paru sekundach włącza się sam zegar ( bez powiadomień), którego trudno dostrzec, jeśli nie jesteś w ciemności. 

Jest jakiś sposób, żeby przez cały czas utrzymać widok klasycznego aod? 

5 ODPOW. 5
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć void555

Niestety w ustawieniach telefonu/akcesoriów nie ma opcji zarządzania czasem wygaszenia po zamknięciu etui.

Może spróbować dokonać zmian poprzez zewnętrzne aplikacje do AOD ze Sklepu Play.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Highlighted
First Poster

U mnie ten sam problem. Po zamknięciu klapki po chwili zegar gaśnie. W ustawieniach jest "Always on Display", a mimo to gaśnie - przy wyłączonej opcji "nie pokazuj, gdy etui zamknięte".

Przestało działać po aktualizacji systemu, wcześniej zegar wyświetlał się przy zamkniętym etui.

First Poster

U mnie to samo po wczorajszej aktualizacji. Niech Samsung coś z tym zrobi 

Superuser I
Superuser I

@Sandra78@Robert30178, rozumiem, że Tryb wyświetlacza w ustawieniach AOD jest ustawiony na opcję Zawsze wyświetlaj? Jeżeli tak to spróbujcie wyłączyć i ponownie włączyć telefon. Jeżeli to również nie pomoże to zachęcam do zgłoszenia błędu za pomocą aplikacji Samsung Members.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Tak, AOD włączony, reset telefonu też nie pomaga.

Zatem zgłoszę problem.

Pozdrawiam.

Autorzy z największą liczbą like