Wsparcie

Open search

Problem z ostrościa w gogle vr

Apprentice

Witam,

 

Od kilku dni jestem posiadaczem Gogli vr od Samsunga, samsung gear vr sm-r325. Używam telefonu Galaxy s10, czytałem że gogle są kompatybilne z telefonem. Ok aplikacja Oculus się instaluje, można po niej surfować, jednak mam problem z ustawieniem ostrości. Czy ktoś coś może poradzić? 

 

P.s nie mam folii na okularach i pokrętłem próbowałem 

3 ODPOW. 3
Big Cheese

@Majo111, Obawiam się, że wiele nie możesz zrobić w tej sytuacji

 

Przechwytywanie.PNG

 

Czy na ekranie telefonu jest naklejona jakaś folia ? Sprawdź też czy masz ustawioną rozdzielczość na WQHD+ w ustawieniach.

Apprentice

Brak folii, a ekran z automatu ustawia taka rozdzielczość. Sprawdziłem dziś Gogle na S8 S7 i S9+ i problem się pojawiał. Z tego co poradzili mi na infolinii Samsunga to tylko reklamacja bo nie powinno tak być podobno. Na YT widziałem filmiki jak ludzie z s10 wrzucali nagrania z Gogli i nie było problemu z ostrościa

Highlighted
Hotshot

Cześć @Majo111,

Infolinia ma rację. Takie zachowanie na kilku różnych telefonach wskazuje na usterkę gogli. W telefonie nie widnieją ustawienia do regulacji ostrości, a w okularach występuje tylko pokrętło na górze.


Listę serwisów autoryzowanych sprawdzisz tutaj:
https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

 

Możesz również zamówić kuriera poprzez stronę ctdi.pl, ccsonline.pl lub dzwoniąc na infolinię, jeśli urządzenie jest na gwarancji.


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like