Wsparcie

Open search

Kabel audio z pilotem Samsung Level Over-Ear

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

niecałe dwa lata temu zakupiłem słuchawki Samsung Level Over (https://www.x-kom.pl/p/190126-sluchawki-przewodowe-samsung-level-over-ear-bluetooth-czarne.html). Zespuł mi się kabel audio dołączony w zestawie (niełączy, a sam pilot nie zawsze działa). Gdzie mogę kupić nowy taki kabel?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Cześć @sajgon338

Najlepiej kontaktować się w takim przypadku z autoryzowanymi serwisami, gdyż te mają w ofercie części i akcesoria i mogą takie sprzedawać. Kabel tego typu może być dostepny w zwykłych sklepach GSM.

Są też sklepy specjalizujące się w sprzedaży części i akcesoriów które są niedostępne w normalnej sprzedaży jak np www.czescidosamsung.com i podobne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
2 ODPOW. 2
Navigator
podpytaj w punkcie serwisowym powinni miec, albo zeby chociaz ci podali kod produkcyjny tego kabla, googlowalem troche ale ciezko cos znalezc
Voyager

Cześć @sajgon338

Najlepiej kontaktować się w takim przypadku z autoryzowanymi serwisami, gdyż te mają w ofercie części i akcesoria i mogą takie sprzedawać. Kabel tego typu może być dostepny w zwykłych sklepach GSM.

Są też sklepy specjalizujące się w sprzedaży części i akcesoriów które są niedostępne w normalnej sprzedaży jak np www.czescidosamsung.com i podobne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like