Wsparcie

Open search

Galaxy buds lewa słuchawka nie działa

Apprentice

Witam serdecznie,

Otóż mam problem z lewą słuchają która nie chce się połączyć z bt. W aplikacji Galaxy wear pokazuje, że prawa słuchawka  jest podłączona i jest w niej dźwięk, lewa słuchawka  natomiast ma pomarańczowy wykrzyknik i nie ma żadnego  dźwięku. Naciskając na nią słuchać charakterystyczne kliknięcie Ale nic poza tym. Dodam, że słuchawki działały bez zarzutu do tej pory, czasami bywało, że używałam tylko jednej słuchawki, ale nigdy to nie było problemem w późniejszym czasie. Słuchawki są naladowane, A oprogramowania pobrać nie mogę ponieważ nie mam podłączonych obu słuchawek.

Mam nadzieję, że jest to dość zrozumiałe, chętnie odpowiem na pytania które pomogą komuś może rozwiązać mój problem.

7 ODPOW. 7
Legend

@Maajaa  Mamy już podobny temat może któraś odpowiedzi będzie pomocna ? 

https://eu.community.samsung.com/t5/Akcesoria/Galaxy-Buds-problem-z-lew%C4%85-s%C5%82uchawk%C4%85-i-...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Przeglądałam ten temat i podobne na różnych forach, ale żadne nie podaje rozwiązania mojego problemu :-( A co do resetowania i tym podobnych robiłam już po 5 razy i problem nadal istnieje. Chciałam wstawić zdjęcie jak to wygląda Ale mi się nie udało.
Apprentice

20190922_000247.jpg

20190922_000300.jpg

A jednak w poście się dało:-)

Legend

@Maajaa  Czy probowałeś  Galaxy Buds - aktualizacja oprogramowania z poziomu komputera ? Jak to nie pomoże, pozostaje Ci serwis.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

15691439534946859830769422819755.jpg

15691439706101736787409973197425.jpg

Próbowałam... czy jakieś inne porady? Bo mimo że obie słuchawki są w obudowie wykrywa tylko jedną. 

Superuser I
Superuser I

@Maajaa, jeżeli resetowanie oraz próby naładowania słuchawki nie pomogły to obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Maajaa, Jeśli zrobiłeś wszystko, jak jest opisane w instrukcji od strony 39 dział Rozwiązywanie problemów to pozostaje serwis 

Autorzy z największą liczbą like