Wsparcie

Open search

Galaxy buds - czy głośność jest zadowalająca?

ROZWIĄZANE
Explorer

Witam. Jak z głośnością w Waszych budsach. Czytałem że nie najlepiej. Jeśli tak. to jest coś co mogłoby ją podbić?

3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Marcin72 Mam i nie narzekam, Jest OK. Jak już pisałem w jednym z tematów na forum, czasami warto poczytać, podstawa to dopasowanie gumek.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Jeśli głośność jest niezadowalająca polecam włączyć w ustawieniach zaawansowanych bluetooth telefonu Synchronizację głośności 🙂

Superuser II
Superuser II

Podstawa to dopasowanie gumek. Niestety przy tego typu słuchawkach trzeba uszczelnić kanał przewodu słuchowego.

Tak to już mają słuchawki douszne.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
4 ODPOW. 4
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Marcin72 Mam i nie narzekam, Jest OK. Jak już pisałem w jednym z tematów na forum, czasami warto poczytać, podstawa to dopasowanie gumek.

Explorer

Oki. Dzięki bardzo. 

Explorer

Jeśli głośność jest niezadowalająca polecam włączyć w ustawieniach zaawansowanych bluetooth telefonu Synchronizację głośności 🙂

Superuser II
Superuser II

Podstawa to dopasowanie gumek. Niestety przy tego typu słuchawkach trzeba uszczelnić kanał przewodu słuchowego.

Tak to już mają słuchawki douszne.

Autorzy z największą liczbą like