Wsparcie

Open search

Galaxy Buds różnica głośności słuchawek

First Poster

Cześć! 

Miałem kłopot z prawą słuchawką. Raz w ogóle nie było w niej dźwięku. Odpaliłem je i zresetowałem i dźwięk się pojawił ale jest ciszej niż w lewej. Czy to awaria czy jest na to metoda? 

Wszystkie aktualizacje, ładowanie, resety apki w ust aplikacji i ręczne nie pomogły.

Z góry dzięki za odpowiedź. 

Rafał

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@Rafalcf3, czy próbowałeś resetować słuchawki z poziomu aplikacji Galaxy Wearable? Uruchom aplikację i przejdź kolejno do: Słuchawki - infomacje > Resetuj słuchawki.

Screenshot_20190630-224505_Galaxy Buds.jpgAktualna wersja czytnika 2.0.9.5

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Próbowałem też i nawet przeinstalowałem aplikacje.
Superuser I
Superuser I

@Rafalcf3, obawiam się, że to może być usterka a w takiej sytuacji pozostaje jedynie wizyta w punkcie serwisowym. Listę serwisów znajdziesz w tym miejscu.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Czy te otrzymane w promocji też podlegają reklamacji?

Superuser I
Superuser I

@Rafalcf3, jak najbardziej. Zadzwoń do serwisu i dopytaj czy potrzebują jakieś dokumenty przy zgłaszaniu reklamacji z tytułu gwarancji producenta.

Autorzy z największą liczbą like