Wsparcie

Open search

Galaxy Buds - problem z mikrofonem podczas rozmowy telefonicznej

Superuser I
Superuser I

@Tomek25, rozumiem, że otrzymałeś słuchawki w ramach promocji przy zakupie telefonu? Jeżeli tak to nie powinno być problemów z obsługą gwarancyjną. Przygotuj wszystkie dokumenty, które dotyczyły tej promocji oraz potwierdzenie, że brałeś udział w promocji (np. e-mail). To powinno wystarczyć.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Z formularza kontaktowego piszesz do Samsunga, z prośbą o przesłanie duplikatu protokołu przekazania nagrody, załączając dowód zakupu telefonu S10. Po 1-2 dniach otrzymasz go na maila.  Drukujesz i odsyłasz słuchawki do serwisu.
Moje już dzisiaj będą w serwisie.

Apprentice

Właśnie otrzymałem słuchawki z serwisu. Napisali że wymienili. Jednak problem nie ustąpił.
A jest jeszcze gorzej bo teraz rozmówca nie słyszy kompletnie nic.
Serwis CSS nawet nie sprawdza tego co wysyła! Jutro słuchawki jadą spowrotem do serwisu.
Drogi Samsungu czy zdajecie sobię sprawę że wypuściliście na rynek partię wadliwych słuchawek?
Na forach zagranicznych opisuja ten sam problem i też zdarzają się kilkukrotne wysyłki do serwisu.

Apprentice

Moje słuchawki po raz drugi wróciły z serwisu. Tym razem wymieniona prawa słuchawka.
Jednak bez efektu, problem ciągle występuje.
Samsung po prostu wypuścił bubla. I doskonale o tym wie, dlatego słuchawki rozdaje za darmo.
Zrobili "super redukcję szumów otoczenia" - szkoda tylko że przy redukowaniu szumów redukuje również głos rozmawiającego.
Już chińskie słuchawki za 50 zł działają lepiej niż Galaxy Buds za 600 zł!
Wątek w społeczności Samsung - USA
https://us.community.samsung.com/t5/Gear-and-Gear-Fit/Galaxy-Buds-call-quality-issues/td-p/498683

Hotshot

Hej @JarekSz,

W opisanej przez Ciebie sytuacji masz dwa rozwiązania:
1. Ponowne skierowanie słuchawek do serwisu autoryzownego. Polecam wysyłkę do jednego z dwóch głównych punktów: CCSonline lub CTDI

2. Złożenie oficjalnej reklamacji, w której opiszesz historie słuchawek  i przedstawisz swoją propozycję rozwiązania sprawy: Formularz kontaktowy - KLIK!

Wierzę, że po kontakcie e-mailowym uda się znaleźć rozwiązanie dogodne dla Ciebie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED