Wsparcie

Open search

Galaxy Buds - problem z mikrofonem podczas rozmowy telefonicznej

Apprentice

Mam problem z pączkami. Podczas rozmowy telefonicznej mój słuchacz ma problem ze zrozumieniem mojego bełkotu. Słychać to tak jak by dźwięki się na siebie nakładamy. Czy zna ktoś rozwiązanie?

Przeniosłem post do odpowiedniego działu /RadekK

15 ODPOW. 15
Superuser I
Superuser I

@Tomek25, posiadasz najnowszą wersję oprogramowania w słuchawkach o numerze R170XXU0ASD4? Jakiego telefonu używasz? Na początek spróbuj rozłączyć oba urządzenia oraz usunąć z listy zapamiętanych w telefonie. Następnie dodaj ponownie słuchawki.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Oprogramowanie aktualne, resety wszystkiego zrobione, skończyły mi się pomysły. Telefon S10. W menu brak jakiej kolwiek opcji dźwięku, mikrofonu, mam wrażenie że mikrofon psuje jakiś hd voice. Ciekawe czy to tylko ja mam problem. 

Superuser I
Superuser I

@Tomek25, czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po czasie? Posiadam telefon S10+ i nie mam żadnych problemów z dźwiękiem podczas rozmowy.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Wydaje mi się ,że od nowości. Mam pracę w hałasie, i żona zawsze narzekała. Więc dopiero po czasie się zorientowałem.

Superuser I
Superuser I

@Tomek25, rozumiem, że próbowałeś resetować słuchawki z poziomu aplikacji Samsung Wearable? Spróbuj jeszcze wyczyścić dane aplikacji Wearable za pomocą tych wskazówek i ponownie skonfiguruj słuchawki w aplikacji.

Apprentice

Mam to samo. Problem dość powszechny, o czym świadczą wątki na forach anglojezycznych. 

Hotshot

Cześć @JarekSz,

Zastosowałeś przedstawione w tym wątku wskazówki? Czy rozmowa telefoniczna jest przeprowadzona w cichym pomieszczeniu, czy w hałasie?

Jeśli przy połączeniu zegarka z innym telefonem usterka w dalszym ciągu występuje, skieruj się do centrum serwisowego w celu weryfikacji.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED