Wsparcie

Open search

Galaxy Buds - godny następca Gear Icon X :)

Superuser II
Superuser II

@Axel88pl co autor posta miał na myśli? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Samsung udostępnił aplikację dla systemów Windows oraz Mac o nazwie Galaxy Buds Manger, dzięki której możemy zaktualizować oprogramowanie w słuchawkach do najnowszej wersji. Oczywiście w dalszym ciągu można aktualizować oprogramowanie słuchawek z poziomu naszego telefonu za pomocą aplikacji Galaxy Wearable.

Pobierz Galaxy Buds Manager dla Windows

Pobierz Galaxy Buds Manager dla Mac

Więcej informacji znajduje się na stronie Samsung.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Dzisiaj dostałem swoje Budsy i po dopasowaniu gumek muszę powiedzieć że jest moc. Dźwięk czysty a bas jak na słuchawki douszne jest naprawdę mega. Jedyny minus jaki zauważyłem to opóźnienie dźwięku na YT ale tylko w przypadku kiedy otwieramy taki filmik w chromie. W samej aplikacji YT lag już nie występuje. Po za tym testowałem też Netflixa i muszę powiedzieć że wszystko działa jak należy  

Hotshot

@PDV  Dzięki za informację

Explorer
Mogę jeszcze dodać że nigdy nie używałem dousznych słuchawek bo zawsze miałem problem z ich dopasowaniem. Tutaj ten problem nie występuje. Czuje że mogę w nich wyjść i biegać, skakać a one i tak pozostaną na miejscu. Tak że duży plus za to.
Navigator

Witajcie. Zaobserwowalam cos niepokojacego w moich buds. Muzyka i sluchanie jak najbardziej na plus! Tylko problem pojawia sie podczas rozmowy... jesli jestem na zewnatrz (glosna ulica itd.) rozmowca slyszy mnie jak przez mgle albo przerywa. Jak jestem w pomieszczeniu nie zauwazylam tego problemu. Co moze byc przyczyna?

Superuser II
Superuser II

@Ewa1983 a możesz coś napisać o ustawieniach swoich pączków? Bo przyznam szczerze, że używam ich na co dzień i żaden z moich rozmówców nie przekazał mi informacji o takich efektach po jego stronie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Spróbujcie używać Buds trzymając telefon w bocznej kieszeni bojówek, lub w kieszeni spodni. Mam około 190 cm wzrostu, słuchawki tracą zasięg. Co za kicha.

Legend

@Wozik  Czy robiłeś aktulizacje Galaxy Buds ? Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Tak. Dwa razy juz się pojawiła.
Autorzy z największą liczbą like