Wsparcie

Open search

Galaxy Buds - godny następca Gear Icon X :)

Superuser II
Superuser II

@kamil40013 to może ja odpowiem. W przypadku słuchawek dousznych, jeżeli chodzi o jakość dźwięku, bardzo ważną kwestią jest ich odpowiednie dopasowanie, dobranie nakładek gumowych. W przypadku tego rodzaju słuchawek tony wysokie uzyskujemy z przetwornika, natomiast tony niskie muszą być generowane w połączeniu z utrzymaniem ciśnienia w uchu i przeniesieniu drgań na chrząstki uszne i kości czaszki. Co oznacza tylko jedno. Słuchawka musi przylegać do kanału usznego i małżowiny bardzo szczelnie.

Mam nadzieję, ze moja sugestia będzie pomocna również przy wykorzystaniu słuchawek będących w zestawie z telefonem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

Taka ciekawostka, jeżeli chodzi o udostepnione do tej pory aktualizacje dla pączków:

R170XXU0ASB6 - Date: 13-02-2019  | Size: 6.93 MB

R170XXU0ASB9 - Date: 19-02-2019  | Size: 1.69 MB

R170XXU0ASBB - Date: 20-02-2019  | Size: 1.69 MB

R170XXU0ASBF - Date: 27-02-2019  | Size: 1.70 MB - najnowsze buds.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72  napisał(a):

R170XXU0ASBB - Date: 20-02-2019  | Size: 1.69 MB

R170XXU0ASBF - Date: 27-02-2019  | Size: 1.70 MB - najnowsze

Zgodnie ze zrzutami ekranowymi z Twojej poprzedniej wiadomości dwie ostatnie aktualizacje posiadają identyczny rozmiar 1.29 MB 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@nismo Bo te wielkości, które teraz pokazałem to nie OTA, tylko pliki jak soft w przypadku telefonów i zegarków.  Myślałem, że ogarniesz? 

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, lepiej dopytać niż się domyślać tym bardziej, że forum przeglądają nie tylko znawcy tematu 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

W dniu dzisiejszym udostępniona została kolejna aktualizacja softu dla pączuszków oznaczona numerem 0ASC2. Informacja o wprowadzonej poprawce widoczna na załączonym obrazku.Screenshot_20190308-180656_Galaxy Buds.jpg

Superuser II
Superuser II

Uwaga! Treści tylko dla widzów dorosłych! (18+)

Spoiler

budsy.jpg

Nagie pączuszki!!!

Hotshot

@Szewcu72  Podobno łatwe w naprawie

Superuser II
Superuser II

@PrzemekM tak teoretycznie jest według autora filmu. 

First Poster
Szkoda tylko że jest opóźnienie dźwięk- obraz jak w słuchawkach z Ali za 20$...
Autorzy z największą liczbą like