Wsparcie

Open search

Galaxy Buds - godny następca Gear Icon X :)

Superuser II
Superuser II

Sprawdźcie aplikację Galaxy Wearable, pojawiła się aktualizacja oprogramowania do słuchawek oznaczona jako 0ASH2.

Aktualizacja wnosi kolejne poprawki stabilności połączenia bluetooth.

Screenshot_20190823-085134_Galaxy Buds.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

Jak te słuchawki wypadają na tle słuchawek dołączonych do zestawu z Galaxy S9+? Co prawda pytam o porównanie bezprzewodowe vs przewodowe, ale dźwięk na słuchawkach od S9+ to jakaś magia. Porwały mi się gumowe elementy umieszczone tuż przy słuchawce i chyba niedługo przewód się zerwie. Dlatego szukam słuchawek typu true wireless.

Voyager

Kupiłem tydzień temu. Dźwięk jest w miarę, ale lepiej grają słuchawki dołączone do telefonu. Dziś rano spadła mi jedna słuchawka i jest kilka rys i obić... Trwałość słuchawek jest średnia.

Superuser II
Superuser II

Dobra informacja dla posiadaczy słuchawek Galaxy Buds. Samsung udostępnił właśnie aktualizację oprogramowania dla pączków. Najnowsza wesja ma oznaczenie 0ASJ2.

Jedyny fix jaki wprowadza ta aktualizacja, to stabilizacja połączenia bluetooth.

Screenshot_20191106-154653_Galaxy Buds.jpg0ASJ2

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
New Member

Witam, wczoraj zakupiłem galaxy buds białe, sparowane z Samsungiem s10E i moge powiedzieć od siebie ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia dzwieku ze sluchawek, graja czysto i glosno z czego bardzo dobrze tlumia dzwieki z zewnatrz, w porowaniu ze sluchawkami Oneplus wirelles (z aptx hd) graja czysciej, porowanalem tez ze sluchawkami od huwawei czyli freelace, Samsung zdecydowanie na plus, mysle ze zasluga tej jakosci dzwieku to codec Samsung scalable codec ale wiadomo to bedzie dzialac tylko z samsungami na innych telefonach tego nie uswiadczymy

EwaK Moderator
Moderator

@Mateo22w super, że jesteś zadowolony!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED