Wsparcie

Open search

Galaxy Buds - aktualizacja oprogramowania z poziomu komputera

Superuser II
Superuser II

@Achim58 używając słuchawek na kablu przełączanie między głosnikami a słuchawkami następuje elektrycznie. W przypadku bezprzewodowych, oprogramowanie/sterownik karty dźwiękowej powinien je wykryć i dać możliwość zarządzania. Odinstaluj menadżera, jeżeli nie pomoże to znaczy, że to wina oprogramowania realteka. Modłu bluetooth wykrywa je poprawnie, problem ma realtek.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Rozumiem, tylko opcja odinstaluj sterownik w menagerze sprzetu win 10 realteka jest "martwa" jedynie opcja aktualizuj jest czynna aktualizacja nic nie dala
Superuser II
Superuser II

@Achim58 u mnie można odinstalować, ale skoro u ciebie jest zablokowana możesz skorzystać z programów zewnętrznych.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Udało się odinstalować i po restarcie zainstalowałem najnowszy dla tego modelu laptopa ale nic to nie zmieniło w kontekście słuchawek, za to bez problemu zainstalowały się w smart tv

Superuser II
Superuser II

@Achim58 obstawiam winę po stronie sterów. Choć sam mam realteka, to słuchawki działają mi zarówno pod kompem, telewizorem jaki telefonem.

First Poster

Pewnie masz rację, ale już nie mam pomysłu, stery są najnowsze A słuchawki się nie pojawiają do wyboru dzwieku

Autorzy z największą liczbą like