Wsparcie

Open search

Etui a wymiana ekranu s7 edge

Apprentice

W s7 edge wymieniono ekran. Niestety nie można teraz wygaszać ekranu zamykając klapkę etui. Czy to kwestia jakiś ustawień (były przywracanie ustawienia fabryczne) czy jest coś nie tak z ekranem?

Może ktoś pomóc?

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@Joatp, spróbuj ściągnąć oraz ponownie założyć etui. Wyłącz oraz włącz ponownie telefon. Etui powinno zostać automatycznie wykryte przez telefon. Tak przynajmniej dzieje się na nowszych telefonach takich jak S8, Note9 czy S10. Podejrzewam, że w przypadku S7 Edge powinno być podobnie. Sprawdź czy etui działa w trybie bezpiecznym. Czy po przywróceniu ustawień fabrycznych przywracałeś kopię zapasową? Jeżeli tak to spróbuj ponownie wyczyścić telefon, ale tym razem bez kopii. Jeżeli mimo wszystko etui nie będzie w dalszym ciągu funkcjonować to wina może leżeć po stronie nowego wyświetlacza. W takim wypadku konieczna będzie ponowna wizyta w punkcie serwisowym. Istnieje również prawdopodobieństwo, że etui uległo uszkodzeniu i dlatego nie funkcjonuje poprawnie.


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Hotshot

Cześć @Joatp,
Warto sprawdzić, czy czujniki Hall-a działają poprawnie. Wpisz na ekranie wybierania numeru *#0*#. Wybierz opcję HALL IC. Na ekranie będą widoczne dwa miejsca, w których znajdują się czujniki. Telefon będzie sygnalizował zbliżenie się magnesu (np. z lodówki) w okilice punktów zaznaczonych na ekranie.

 

W założonym etui jeden czujnik powinien być wykrywany z otwartą klapką, a drugi zaświeci się po zamknięciu etui.


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Highlighted
Apprentice

Witam,

Dziękuję za pomoc. Zrobiłam test, ale nie wiem co może oznaczać.

Przy otwartym etui:

(1)

release

wroking

release

(2)

release

Working PASS

release

przy zamkniętym

(1)

release

wroking PASS

release PASS

(2)

release

Working PASS

release

 

Prawe górne kółko jest czrewone. dolne lewe czarne i poniżej aktywnego ekranu.

Załączylabym zrzut, ale nie wim jak.

 

 

Apprentice

Screenshot_20190421-091947_HwModuleTest.jpgScreenshot_20190421-101631_HwModuleTest.jpg

Superuser I
Superuser I

@Joatp, test zakończył się powodzeniem. W przypadku S10+ z etui Clear View Cover wynik mam identyczny. Czy próbowałeś wykonać wskazówki z mojej poprzedniej wiadomości?


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like