Wsparcie

Open search

Dex + Netflix

ROZWIĄZANE
Apprentice

Czy w trybie Dex na s10 działa Netflix ?

Jest na pełnym ekranie ?

Wystarczy kabel czy bez stacji nie działa Netflix na Dexie ?

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu "Akcesoria" /RadekK

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@SzabelFTN, sprawdziłem na stacji DeX Pad i niestety Netflix domyślnie uruchamia się w małym oknie. Można za pomocą funkcji DeX Labs wymusić uruchomienie na pełnym ekranie, ale niestety jakość odtwarzanych filmów jest bardzo niska. Na kablu sytuacja powinna wyglądać identycznie.

Screenshot_20190515-201142_Netflix.jpgScreenshot_20190515-201216_Samsung DeX home.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
2 ODPOW. 2
Legend

@SzabelFTN  Według mnie Netflix nie działa więcej jakie aplikacje można uruchomić znajdziesz tu Samsung dex

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@SzabelFTN, sprawdziłem na stacji DeX Pad i niestety Netflix domyślnie uruchamia się w małym oknie. Można za pomocą funkcji DeX Labs wymusić uruchomienie na pełnym ekranie, ale niestety jakość odtwarzanych filmów jest bardzo niska. Na kablu sytuacja powinna wyglądać identycznie.

Screenshot_20190515-201142_Netflix.jpgScreenshot_20190515-201216_Samsung DeX home.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like