Wsparcie

Open search

Ładowarka do Galaxy A5

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

używam ładowarki EP-TA50EWE 1.5A. Czy nic się nie stanie jeżeli przesiąde się na ładowarkę Eta-U90Ebe 2A ? nie będzie to miało wpływu na telefon?

Poprawiłem tytuł tematu na bardziej adekwatny do zadawanego pytania /DamianK

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@szakal1018 tak na przyszłość, ładowarka nie odda więcej prądu niż zażąda od niej telefon. Problem pojawia się  wtedy, gdy ma mała wydajność prądową, np. 500 mA a telefon potrzebuje 900 mA. W takim przypadku może przejść do jej przegrzania i uszkodzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
2 ODPOW. 2
Hotshot

Nic się nie stanie. Możesz używać bez problemu ładowarki o oznaczniu "Eta-U90Ebe".

Superuser II
Superuser II

@szakal1018 tak na przyszłość, ładowarka nie odda więcej prądu niż zażąda od niej telefon. Problem pojawia się  wtedy, gdy ma mała wydajność prądową, np. 500 mA a telefon potrzebuje 900 mA. W takim przypadku może przejść do jej przegrzania i uszkodzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like