Κλείσιμο

What are you looking for?

ακύρωση
Προβολή αποτελεσμάτων για 
Αντ' αυτού αναζήτηση για 
Μήπως εννοείτε: 

Αρχικό θέμα:

SOFTWARE UPGRADE S21U

(Το θέμα δημιουργήθηκε στις: 13-05-2024 09:09 AM)
86 Προβολές σελίδας
Rochar
Explorer
Επιλογές
Καλημέρα φίλοι.....Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας πω ότι χθες το βράδυ το samsung Galaxy s21 ultra μου πήρε μερικές ενημερώσεις η μία μετά την άλλη και τώρα το τηλέφωνό μου τρέχει σε λογισμικό android 14 και One UI 6 ...... ..Θα δοκιμάσω τις νέες δυνατότητες και θα σας ενημερώσω
3 Απαντήσεις
GeorgiaP_
Moderator
Moderator
Επιλογές

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! Περιμένουμε το feedback σου 😊


Rochar
Explorer
Επιλογές
Γεια σε όλους και καλησπέρα. Χρησιμοποιώ το Galaxy s21U μου εδώ και μερικές μέρες, πρέπει να ομολογήσω ότι έχω δει διαφορά. Η οθόνη είναι ίδια με το Samsung Galaxy s24U. Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας φαίνεται να έχει βελτιωθεί και από την τελευταία ενημέρωση λογισμικού μπορώ να χρησιμοποιήσω την προστασία μπαταρίας που δεν ήταν διαθέσιμη πριν. Ακόμα ανακαλύπτω όλες τις νέες λειτουργίες. Υπάρχει μια ενότητα στο TIPS που έχει αφιερωθεί σε αυτήν την ενημέρωση της 24ης Μαΐου, ώστε να μπορώ να ανατρέξω σε αυτήν και να μάθω τι μπορεί να κάνει το s21u μου .....συνολικά είμαι ευχαριστημένος και χαρούμενος που πήρα την απόφαση να κάνω αναβάθμιση παρά το παρελθόν μου ιστορικό με ενημερώσεις της Samsung, οι οποίες κατέστησαν εκτός λειτουργίας μερικά από τα παλαιότερα smartphone μου samsung. και έμεινε στο συρτάρι 😞
GeorgiaP_
Moderator
Moderator
Επιλογές

Ευχαριστούμε πολύ για το feedback σου σχετικά με την νέα ενημέρωση! Χαίρομαι πολύ που είσαι ευχαριστημένη!!!😊