Κλείσιμο

What are you looking for?

ακύρωση
Προβολή αποτελεσμάτων για 
Αντ' αυτού αναζήτηση για 
Μήπως εννοείτε: 
Αναπήδηση σε λύση ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ

Αρχικό θέμα:

Πρόβλημα στις κλήσεις

(Το θέμα δημιουργήθηκε στις: 27-06-2023 05:10 PM)
392 Προβολές σελίδας
Nickano
Pioneer
Επιλογές
Καλησπέρα στην κοινότητα, κατέχω ένα s21fe εδώ και 2 χρόνια τώρα και τον τελευταίο καιρό αντιμετωπίζω προβλήματα καποιες φορες όταν παίρνω τηλέφωνο ή δέχομαι κλήσεις. (Έχει γίνει περίπου 5 φορές αυτό τον μήνα). Ενώ έχω σήμα κανονικά με 4 η και 5 μπάρες όταν καλώ κάποιον το τηλέφωνο δείχνει να μην ανταποκρίνεται συνήθως κολλάει (φριζαρει) για λίγα δευτερόλεπτα η γράφει η κλήση δεν εστάλη, ή όταν συνομιλώ με κάποιον αρχίζει και να κάνει διακοπές και έπειτα κλείνει από μόνο του την κλήση και δεν μπορω να δεχτώ η να πραγματοποιησω κλήση. Μολυς κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;; Επιπροσθέτως να πω πως δεν είναι πρόβλημα της sim καθώς την δοκίμασα για λίγο καιρό σε ένα s7 edge που κατέχω και λειτουργεί κανονικά

1 Λύση


Αποδεκτές λύσεις
Λύση
fotisgem
GrandMaster
Επιλογές
Παραθετω σε copy paste προηγούμενο σχολιο μου , δες εαν θα βοηθησει
:Ειναι θεμα volte... δοκιμασε στα μερη που συμβαίνει αυτο να απενεργοποιησεις τα δεδομένα σου. Ή αν στο επιτρεπει ο παροχος (η νοβα σιγουρα , δεν ξερω για τη βονταφον) μεσα απο τις ρυθμισεις στις κλησεις μπορεις να απενεργοποiησεις το volte. Σε μενα αυτό δημιουργουσε το προβλημα στις κλησεις

Προβολή λύσης στην αρχική ανάρτηση

8 Απαντήσεις
Λύση
fotisgem
GrandMaster
Επιλογές
Παραθετω σε copy paste προηγούμενο σχολιο μου , δες εαν θα βοηθησει
:Ειναι θεμα volte... δοκιμασε στα μερη που συμβαίνει αυτο να απενεργοποιησεις τα δεδομένα σου. Ή αν στο επιτρεπει ο παροχος (η νοβα σιγουρα , δεν ξερω για τη βονταφον) μεσα απο τις ρυθμισεις στις κλησεις μπορεις να απενεργοποiησεις το volte. Σε μενα αυτό δημιουργουσε το προβλημα στις κλησεις
Nickano
Pioneer
Επιλογές
Θα το δοκιμάσω, σε ευχαριστώ
fotisgem
GrandMaster
Επιλογές
Για τσεκαρε θελω πολυ να μαθω ,εαν οντως φταιει αυτο, γιατι το να γινεται σε περισσότερες συσκευες επιβεβαιωνει τη θεωρία μου
Nickano
Pioneer
Επιλογές
Το έχω κάνει θα το αφήσω δύο τρεις μέρες και θα σου πω
fotisgem
GrandMaster
Επιλογές
Ειδα ειδοποιηση για αποδοχη λυσης ..εστρωσε ε?
Nickano
Pioneer
Επιλογές
Δεν πάτησα εγω κάτι δεν ξέρω πως δουλεύει και η εφαρμογή, ως τωρα κομπλε είναι πάντος
Nickano
Pioneer
Επιλογές
Δυστυχώς το πρόβλημα συνεχίζεται άρα θα είναι θέμα του τηλεφώνου, είναι και εκτος εγγύησης... , θα περιμένω μήπως φτιαχτεί με μελοντικό update αλλιώς θα πάω πίσω στο s7 δυστυχώς.
Nickano
Pioneer
Επιλογές
@fotisgem Ευχαριστώ για τον χρόνο σου πάντος