Κλείσιμο

What are you looking for?

ακύρωση
Προβολή αποτελεσμάτων για 
Αντ' αυτού αναζήτηση για 
Μήπως εννοείτε: 

Αρχικό θέμα:

δεν αναβει η οθονη όταν έχω ειδοποιησεις πάρα μόνο ακούγεται ο ήχος

(Το θέμα δημιουργήθηκε στις: 25-03-2021 07:20 AM)
2536 Προβολές σελίδας
Xristinaa
Apprentice
Επιλογές
Καλημέρα στη παρέα.  Έχω το samsung a32 5 g δεν αναβει η οθονη όταν έχω ειδοποιησεις πάρα μόνο ακούγεται ο ήχος έχω πάει στις ρυθμίσεις προσπαθώ να βρω κάτι αλλά μάταια μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; 
14 Απαντήσεις
Alfa3Delta
Samsung Members Star ★
Επιλογές
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Έχω την εντύπωση πως δεν γίνεται κάτι γι αυτό το θέμα. Κι εμένα στο Α50 τα ίδια ισχύουν και δεν υπάρχει ρύθμιση πάρα μόνο στο viber ειδικά για άναμμα οθόνης στις ειδοποιήσεις, το οποίο όμως δεν νομίζω δουλεύει ούτε αυτό γιατί είναι η πολιτική λειτουργίας του συστήματος τέτοια που δεν το επιτρέπει.
Thanos D
Samsung Galaxy A52s
shouldangelsdie
Samsung Members Star ★
Επιλογές
Τώρα τελευταία δεν μου δουλεύει το edge lighting για το members, παλιότερα ξέρω ότι δεν το υποστηρίζει, αλλά στο s21 ultra λειτουργούσε. Τώρα τελευταία παρατήρησα ότι ούτε με κλειστή ούτε με ανοιχτή δουλεύει, ενώ σε άλλες εφαρμογές λειτουργεί κανονικά.
Xristinaa
Apprentice
Επιλογές
ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, δηλαδή έτσι είναι το κινητό δεν αναβει η οθονη πάρα μόνο ακούγεται ο ήχος. κοίταξα λίγο στο ιντερνέτ και έβαλα μια εφαρμογή που (ξυπνάει) την οθόνη και δούλεψε αλλά την διέγραψα γιατί δεν ξέρω κατά πόσο καλό κάνει στο τηλέφωνο να δουλεύει με εφαρμογή άλλη, στην αρχή νόμιζα μήπως μου δώσανε προβληματική συσκευή 🤣
Xristinaa
Apprentice
Επιλογές
πάντως στο viber όντως αναβει !! στις άλλες ειδοποιησεις όχι ( γιαυτό πίστευα πως ίσως κάτι συμβαίνει με τη συσκευή)
Alfa3Delta
Samsung Members Star ★
Επιλογές

Όχι, η συσκευές είναι μια χαρά. Το viber έχει ιδιαίτερο δικό του λογισμικό αφύπνισης οθόνης στα εισερχόμενα, τα άλλα όχι. Ελπίζω στο μέλλον να αλλάξει αυτό.

Thanos D
Samsung Galaxy A52s
Evi
Student
Επιλογές
Εχει το φλας οθονης για τις ειδοποιησεις, αλλα δεν ξυπναει την σβηστη οθονη. Κι εγω το ψαχνω αλλα δεν το βρισκω.
panoss
Voyager
Επιλογές
Έχω το galaxy a51. Έσβησα το edge lightning και τις ειδοποιήσεις τις έκανα να μην έρχονται σε φουσκαλιτσες. Αλλά κανονικά όπως έρχονται σε όλα τα κινητά. Και το αναβαει πάντα η οθόνη όταν εχω μήνυμα. Κυρίως instagram viber messnger και μηνύματα.
Alfa3Delta
Samsung Members Star ★
Επιλογές

και τα sms, emails και υπόλοιπα push messages; Ή μόνο αυτά;

Thanos D
Samsung Galaxy A52s
panoss
Voyager
Επιλογές
Για emails δεν ξέρω δεν παρατήρησα. Για τα υπόλοιπα ναι